معرفی شرکت:

شرکت بازرگانی رهنورد ایرانیان شاهوار در مهر ماه سال92 تحت عنوان نمایندگی ایرانخودرو خریداری و در اداره ثبت شرکتها به شماره ثبت 10454 و شناسه ملی 10700192507 به ثبت رسیده است . مرکز اصلی شرکت واقع در گرگان بلوار جرجان جنب سجادیه با کد پستی 4914853898 می باشد. در حال حاضر طی آخرین آگهی تغییرات و به استناد صورتجلسه هیئت مدیره در تاریخ 98/08/19 آقای مهدی عبدالهی به سمت رئیس هیئت مدیره ، آقای عباس بالاجلینی به سمت نائب رئیس هیئت مدیره ،و آقای صادقعلی تازیکی بالا جلینی به سمت عضو هیئت مدیره و مدیر عامل و آقای رمضان پایین محلی به سمت عضو البدل هیئت مدیره انتخاب گردیدند. از جمله افتخارات و گواهی نامه و لوح تقدیر های شرکت به موارد ذیل می توان اشاره نمود.

دریافت گواهینامه های ISO2008- 2012 -2014

دریافت گواهینامه آراستگی از شرکت ایساکو در سال 95

شرکت بازرگانی رهنورد ایرانیان شاهوار از سال 95 تحت حمایت و زیر مجموعه دهکده اقتصادی امید جلین می باشد .

گستره فعالیت شرکت :

ایجاد و بهره برداری از تعمیرگاههای مرکزی ، صدور کارت معاینه فنی ، فروشگاههای قطعات یدکی ، نمایندگی های فروش محصولات ایرانخودرو ، فعالیتهای پشتیبانی و بازرگانی می باشد .

در حال حاضر این شرکت با به کار گیری نیروی انسانی جوان ، با تجربه وکارامد با رویکرد ارائه خدمات خودرویی رقابت پذیر به مشتریان محصولات سواری گروه صنعتی ایرانخودرو و تمرکز بر فعالیتها و ماموریت های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایرانخودرو در سطح کشور به عنوان شرکت تخصصی خودرویی و منطبق با استراتژی گروه صنعتی ایرانخودرو فعالیت می نماید.

هم اکنون شرکت با عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مجاز ایرانخودرو با کد 3221 ومرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک با کد 3302 و همچنین کلیه خدمات به خودروهای دارای گارانتی و وارانتی و کارت طلائی مشغول به فعالیت می باشد.

برنامه های آتی:

  • ارائه خدمات بهتر به مشتریان با گرفتن مجوز پایلوت خودروهای جدید ایرانخودرو
  • ایجاد فضای مناسب برای معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز
  • گسترش فروش و بازاریابی خودرو